Seen here are Sr Janice Soluk, superior of the Generalate
and General Councillor and Sr. Theresa Matwe
by Blessed Josaphata’s remains in our Generate Chapel.

 

Зустріч відповідальних за формацію.

27 січня 2020 у Генеральному домі сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Римі розпочалася міжнародна зустріч сестер відповідальних за формацію у Провінціях. На зустріч прибули сестри із семи Провінцій, а саме: Україна, Польща, Сербія, Словаччина, США, Канада, Бразилія.

Тема зустрічі: «Покликав кого сам хотів, щоб були при Ньому та щоб їх посилати із проповіддю» Формація сестер Служебниць на різних етапах зростання через призму сучасних викликів.

Під час зустрічей сестри у молитві та застанові поділяться досвідом та добрими практиками супроводу формац ійного процесу, а також мають нагоду представити та спільно обговорити нові виклики та труднощі, які стоять перед богопосвяченим життям у сучасному світі та у світлі навчання Церкви. Також сестри матимуть нагоду послухати доповіді: «Значення особистої молитви у формуванні»», «Взаємодія особи та спільноти», «Людський вимір формації та духовне материнство через призму життя Блаженної Йосафати».

Серед доповідачів та проповідників: Преосвященний Владика Діонісій Ляхович, Високопреподобний о. Генезій Віомар, Протоархимандрит ЧСВВ, о. Карло Занотті, салезіянин, директор інституту формації Папського Салезіянського Університету в Римі, о. д-р. Марко Дурлак, о. ліц. Роберт Лисейко, ЧСВВ, о. Стефан Стареправо, ЧСВВ та с. Дарія Пітулик, СНДМ.

Сестри Служебниці